Hlavní Miminka celebrit Ryan Reynolds Bonds s dcerou James, 8, na fotbalovém zápase za klub, který spoluvlastní: Fotografie

Jaký Film Vidět?

Zobrazit galerii   blake lively, ryan reynolds a jejich děti   POUZE REDAKČNÍ POUŽITÍ Žádné použití s ​​neautorizovaným zvukem, videem, daty, rozpisy zápasů (mimo EU), klubovými/ligovými logy nebo   Blake Lively přichází na červený koberec Forbes Power Women's Summit on Thursday, September 15 at Jazz at Lincoln Center in New York City.
Forbes Power Women's Summit, New York, United States - 15 Sep 2022
Obrazový kredit: Nigel Keene/ProSports/Shutterstock

Zatímco většina Ameriky sledovala, jak si Philadelphia Eagles a Kansas City Chiefs vydobyli cestu na Super Bowl LVII, Ryan Reynolds byla v neděli (29. ledna) zabalena do jiné značky „fotbalu“. Ryan, 46, sledoval, jak Wrexham A.F.C, velšský fotbalový klub, se kterým spoluvlastní Rob McElhenney , nastoupil proti anglickému Sheffield United FC. v FA Cupu. Ryan nebyl sám, když sledoval, jak týmy hrají do vzrušující remízy: James Reynolds , jeho a Blake Lievely Jeho osmiletá dcera se připojila k otci na tribuně.

Nigel Keene/ProSports/Shutterstock

Během jednoho z odlehčenějších okamžiků zápasu James nasadil jejímu otci čepici na hlavu, zatímco se zdál být trochu nervózní z šancí svého týmu. Byl to zuřivý zápas tam a zpět, přičemž oba kluby si před závěrečným hvizdem vyměnily vedení. V jednu chvíli Ryan vstal ze svého sedadla, aby fandil klubu, hlasitě křičet když se zbytek shromáždil na Wrexhmanově domácím hřišti The Racehorse Ground.

Blake, 35, tam nebyla se svým manželem a dcerou. Místo toho sledovala zápas z jejich domova v Los Angeles. 'Dnes jsem si koupila ESPN+,' řekla Příběh Instagramu , „jen abych viděla, jak můj manžel naživo prožívá ochromující úzkost. Stojí za to. Pokud právě nesledujete tuto šílenou [Wrexham] hru, přicházíte o tyto vibrace. Hrají o tři ligy výše. A momentálně vítězí. Život nemá smysl.'

Zápas skončil remízou 3:3. Sheffieldova Oliver McBurnie skóroval ve druhé minutě hry a Wrexhamu trvalo 48 minut, než by odpověděl vyrovnáním, s laskavým svolením James Jones . Wrexham vyskočil do vedení, když Tomáš O’Connor skóroval v 61. minutě, ale Oliver Norwood ze Sheffieldu srovnali věci o čtyři minuty později. Wrexham byl připraven vyhrát hru, když Paul Mullin skóroval, ale John Egan skóroval Sheffield v prodloužení, čímž si vynutil opakování.

'Velice zklamán. Vzdát se z jednoho z posledních kopů zápasu ze setu je kuráž,“ řekl BBC útočník Wrexhamu Mullin. ESPN . 'Jestli se udržíme proti deseti mužům, pak jsme hotovi.' Myslel jsem si, že jsme byli po celý zápas lepším týmem, vytvářeli jsme si šance a o přestávce vypadali nebezpečně. Omezili jsme je na málo šancí v otevřené hře.'

FA Cup je nejstarší národní fotbalová soutěž na světě. Je to vyřazovací soutěž (to znamená, že prohrajete a jedete domů) a Wrexham byl na pokraji rozčilení, které by je zabilo do pátého kola turnaje. Místo toho pojedou do Bramall Lane Sheffield United na reprízu v sobotu (4. února), jeden den před jiný velký fotbal – aka Super Bowl LVII.

Ryan a Rob McElhenney koupil klub Wrexham v roce 2020 . série FX, Vítejte v destinaci Wrexham , dokumentoval Ryanovo a Robovo převzetí klubu a zkoušky a strasti, které s sebou přináší profesionální fotbal.

Kliknutím se přihlaste k odběru našeho bezplatného denního zpravodaje HollywoodLife získat nejžhavější novinky o celebritách.