Hlavní Zprávy o celebritách Cristiano Ronaldo a Lionel Messi si podávají ruce před očekávaným fotbalovým zápasem: Sledujte

Jaký Film Vidět?

Zobrazit galerii   Juventus' Cristiano Ronaldo celebrates after scoring during the Italian Serie A soccer match between Juventus FC and Genoa CFC at Allianz stadium in Turin, Italy, 30 October 2019.
Juventus vs Genoa, Turin, Italy - 30 Oct 2019   Cristiano Ronaldo z Juventusu
AC Milán vs. Juventus, Coppa Italia, Fotbal, Milán, Itálie – 13. února 2020   Cristiano Ronaldo z Juventusu FC reaguje po prvním zápase osmifinále Ligy mistrů UEFA mezi Olympique Lyon a Juventus FC ve francouzském Lyonu, 26. února 2020.
Olympique Lyon vs Juventus FC, Francie - 26. února 2020
Obrazový kredit: Shutterstock

Možná to bylo naposledy, co se tito dva fotbaloví velikáni setkali na hřišti, Christiano Ronaldo a Lionel Messi se proti sobě utkali ve čtvrtek 19. ledna, kdy Paris Saint-Germain hrál exhibiční zápas proti Saudi All-Star XI v Rijádu, hlavním městě Saúdské Arábie. K zahájení zápasu si oba hráči potřásli rukama, což vyvolalo na sociálních sítích značný rozruch, protože fanoušci Twitteru šíleli svými reakcemi. “ Ronaldo dostane šanci otřást a ruce vítěze světového poháru, lionela!!!,“ napsal jeden s odkazem na Lionel’s historické vítězství ve Světovém poháru v prosinci.

Potřesení rukou bylo jen škádlení, protože fanoušci se okamžitě dočkali neuvěřitelně živé hry, přičemž argentinský zázrak Messi vstřelil gól v prvních třech minutách! Po efektním nájezdu proti obráncům spadl míč do zadní části sítě.

Ronaldo však odpověděl ve 33. minutě, jako Portugalskému útočníkovi byla udělena penalta poté, co byl vyveden v kabině brankář. Superstar, který se připojil k týmu Saúdské Arábie na dva a půl roku poté, co mu v listopadu vypršela smlouva s Manchesterem United, vyrovnal skóre svým gólem. Těsně před poločasem přidal Ronaldo do svého životopisu druhý gól.

Lionel Messi a Christiano Ronaldo si potřásli rukou při svém zápase v lednu 2023. (Shutterstock)

Byl to jistě zápas na věky, protože saúdskoarabský obchodník zaplatil 2,6 milionu dolarů na aukci za zlatý lístek, aby mohl sledovat, jak se dva velikáni utkají. CNN . Vítěz vstupenky „Beyond Imagination“ se může zúčastnit zahajovacího ceremoniálu, sledovat zápas ze záviděníhodných sedadel a má šanci potkat Ronalda a Messiho. Tito dva velikáni proti sobě nenastoupili od chvíle, kdy Juventus v prosinci 2020 porazil Barcelonu 3:0 v Lize mistrů.

Mezi fotbalovými legendami si dokonce vyměnily lehké objetí. (Shutterstock)

Mezitím v jednom ze svých posledních zápasů v Premier League loni v dubnu Ronaldo věnoval svůj 100. gól svému novorozeného syna kdo měl tragicky zemřel před pěti dny. Sportovec se ten den vrátil do svého týmu po dovolené po jeho a jeho přítelkyni Georginy Rodriguezové oznámení o úmrtí jejich miminka.

Kliknutím se přihlaste k odběru našeho bezplatného denního zpravodaje HollywoodLife získat nejžhavější novinky o celebritách.